Skol Erminig

To content | To menu | To search

Friday, December 2 2016

Labour-dorn evit Nedeleg : boulenn gant erc'h

Labour-dorn evit Nedeleg : boulenn gant erc'h : Boulenn-gant-erc'h

img

Evezhiadennoù : posubl eo kavout glycerol en apotikerezh ha n'eo ket dañjerus tamm ebet!

Tuesday, November 22 2016

Adtresan gant ur reolenn : Nedeleg

Adtresañ gant ur reolenn : Nedeleg Adtres-Nedeleg

i1 i2

Rekipe evit Nedeleg : cookiou

Rekipe evit Nedeleg : cookioù rekipe-nedelegi

Friday, November 18 2016

Barzhonegoù Nedeleg

Barzhonegoù Nedeleg (4) : barzhonegoù

Siwazh e vank din anvioù an oberourien...

i1 i3 i2 i4

Thursday, November 17 2016

Urzhian, pegan, skrivan ha livan : Nedeleg

Urzhiañ, pegañ, skrivañ ha livañ : Nedeleg 6 fichenn gant liveoù disheñvel : teuliad

i1 i2 i3 i4 i5 i6

Sunday, November 13 2016

Lenn ha tres : Nedeleg

Lenn ha tres : Nedeleg lenn ha tres Nedeleg

i

Saturday, November 12 2016

Nedeleg : c'hoari

Ur c'hoari evit Nedeleg... Nedeleg_choari_gerkuzh

3 live :

i1 i2 i3

Nedeleg : anavezout geriaoueg Nedeleg 2

Nedeleg : anavezout geriaoueg Nedeleg lenn Nedeleg 2

ined2

Nedeleg : anavezout geriou

Nedeleg : anavezout gerioù lenn-nedeleg

i-ned

Thursday, November 10 2016

Geriou-kroaz

Geriou-kroaz : Nedeleg Gerioù-kroaz

i

Wednesday, November 9 2016

Nedeleg : geriou-kuzh

Nedeleg : gerioù-kuzh (3 live) : geriou-kuzh Nedeleg

i2 i3 i1

Tuesday, November 8 2016

Choari evit Nedeleg

Setu ur c'hoari evit Nedeleg: c'hoariet' vez en un doare «c'hoari memor» pe «Mistigri» (setu perak ez eus ur gartenn ouzhpenn).

Amañ : C'hoari Nedeleg

i1 i2b i3 i4 i5 i6 i7

Monday, November 7 2016

Deiziadur an azvent 2

An eil : Deiziadur an azvent 2

imgdei2

Sunday, November 6 2016

Deiziadur an azvent

Deiziadur an azvent : Deiziadur

imgD

Choari evit lenn buan (kontadennou)

Setu ur c'hoari evit lenn buan. C'hoariet 'vez en un doare «tam tam». Labouret 'vez war geriaoueg ar c'hontadennoù.

Amañ : choari

i11 i1 i2 i3 i4 i5 i6 i7 i8 i10

Friday, October 7 2016

Kartou evit pleustrin : ar micheriou

Setu ur c'hoari roll evit lakaat ar vugale da gomz (tem : ar micherioù) : teuliad micheriou

i1

i2

i3

i4

i5

i6

i7

i8

Wednesday, October 5 2016

kartou evit pleustrin : en em brezantin

Setu ur c'hoari roll evit lakaat ar vugale da gomz (tem : en em brezantiñ) : kartoù

i1

i3

i2

i4

i5

i6

Friday, September 30 2016

Niverou ha niverin : en em lec'hian, disrannan, kenverian...(betek 999)

Setu 5 fichenn evit adwelet an niveroù betek 999 (en em lec'hiañ, disrannañ, keñveriañ...) : Teuliad NNC

img1 img2 img3 img4 img5

Thursday, September 29 2016

Niverou ha niverin : en em lec'hian, disrannan, kenverian...(betek 499)

Setu 5 fichenn evit adwelet tout an an niveroù eus 100 betek 499 : TeuliadNNB

img1 img2 img3 img4 img5

Niverou ha niverin : en em lec'hian, disrannan, kenverian...

Setu 9 fichenn evit adwelet an niveroù eus 100 betek 999 : TeuliadNNA

img1 img2 img3 img4 img5 img6 img7 img8 img9

- page 1 of 5